Objavil/a AO Radovljica Dne 26.03.2013 Brez komentarjev.
Deli s prijatelji

7. mednarodni festival gorniškega filma Domžale

http://imffd.com/2013/program/

PONEDELJEK 15.4.2013


KINO METROPOL CELJE

19.00 Film / SKRIVNOST 8C / Uroš Knez / Slovenija / 4′

19.00 Film / LHOTSE 2000 / Milan Romih / Slovenija / 44′


KOSOVELOVA DVORANA

17.00 Film / T(H)RIL(L)ER / Klemen Triler, Uroš Feldin, Janez Lavrič / Slovenija / 75′

21.00 Film / BI SE RADI PELJALI? / Antonin Michaud / Francija / 3′

21.00 Film / PROSTO – BASE JUMP V RIGLOSU / Jesús Mediavilla / Španija / 15′

21.00 Film / AURORA POLARIS / Anže Čokl / Slovenija / 50′


LINHARTOVA DVORANA

18.00 Film / VAS DALEČ OD VSEGA / Anne et Erik Lapied / Francija / 76′

20.30 Predavanje / MATEVŽ LENARČIČ


TOREK 16.4.2013


KINO METROPOL CELJE

18.00 Film / VAS DALEČ OD VSEGA / Anne et Erik Lapied / Francija / 76′

20.00 Film / SEZONA / Erick Grigorovski / Brazilija / 4′

20.00 Film / DIREKTNA BAVARSKA / Max Reichel, Franz Hinterbrandner / Nemčija / 75′


KOSOVELOVA DVORANA

17.00 Predavanje / JANEZ BIZJAK

19.00 Film / PEŠČENJAK / Petr Kašpar / Češka Republika / 30′

19.00 Film / SKALNO PLEZANJE V BISOTUNU / Taranto Junior Francisco / Francija / 32′

19.00 Film / GRENLANDSKE PODGANE / Vlado Linek / Slovaška / 22′

21.00 Film / SKRIVNOST 8C / Uroš Knez / Slovenija / 4′

21.00 Film / DIVJI / Jure Breceljnik / Slovenija / 88′


LINHARTOVA DVORANA

18.00 Film / GORSKI TEKAČI / Todd Warger, Brian Young / ZDA / 56′

18.00 Film / UBIJAJOČA LEPOTA / Rastislav Hatiar / Slovaška

20.30 Film / SEZONA / Erick Grigorovski / Brazilija / 4′

20.30 Film / DIREKTNA BAVARSKA / Max Reichel, Franz Hinterbrandner / Nemčija / 75′


SREDA 17.4.2013


KINO METROPOL CELJE

18.00 Film / BERNARD BOVET STAREC S KAMERO / Nasser Bakhti / Švica / 100′

20.00 Film / LETALSKA DRUŽBA HANUMAN: LET NAD EVERESTOM / Hamilton Pevec / ZDA / 28′

20.00 Film / POGUMNO DO ORJAŠKIH ČEBEL / Jérôme Ségur / Francija / 52′


KOSOVELOVA DVORANA

17.00 Film / ČOPOV STEBER – PRVIČ POZIMI / Dušica Kunaver / Slovenija / 60′

19.00 Predavanje / DANILO CEDILNIK – DEN

21.00 Film / NANGA PARBAT – GOLA GORA / Stipe Božić / Slovenija / 48′

21.00 Film / NE TAKO DALEČ / HERVE’ BARMASSE / Italija / 38′


LINHARTOVA DVORANA

18.00 Film / BERNARD BOVET STAREC S KAMERO / Nasser Bakhti / Švica / 100′

20.30 Film / LETALSKA DRUŽBA HANUMAN: LET NAD EVERESTOM / Hamilton Pevec / ZDA / 28′

20.30 Film / POGUMNO DO ORJAŠKIH ČEBEL / Jérôme Ségur / Francija / 52′


ČETRTEK 18.4.2013


KINO METROPOL CELJE

18.00 Film / IZ OSRČJA BALKANA – V ISKANJU RISA / Cornelia Volk and Jochen Schmoll / Nemčija / 44′

18.00 Film / ŽIVLJENJE JE / Vladimir Perović / Črna Gora / 48′

20.00 Film / TEŽAVE V VENEZUELSKI DŽUNGLI / Sean Villanueva O’Driscoll / Belgija / 44′

20.00 Film / HONNOLD 3.0 / Peter Mortimer, Josh Lowell / ZDA / 32′


KOSOVELOVA DVORANA

17.00 Film / DOLINA SOČE / Gregor Kresal / Slovenija / 5′

17.00 Film / IZ OSRČJA BALKANA – V ISKANJU RISA / Cornelia Volk and Jochen Schmoll / Nemčija / 44′

17.00 Film / ODPRAVA NA SVALBARD / Paul-Aurelien Combre / Francija

19.00 Predavanje / URBAN NOVAK

21.00 Film / V OBJEMU HIMALAJE / Peter Vrčkovnik / Slovenija / 32′

21.00 Film / ZLATI TEPTAČI / Amir Muratovič / Slovenija / 29′

21.00 Film / NA POGLED / Miha Kalan / Slovenija / 20′


LINHARTOVA DVORANA

18.00 Film / VRVOHODEC V MESEČINI / Mikey Schaefer / ZDA / 4′

18.00 Film / POTOVANJE / Sharyn Jones / Avstralija / 19′

18.00 Film / ČLOVEK PTIČ: PRVE SANJE O LETENJU / Matt Sheridan / ZDA / 42′

20.30 Film / TEŽAVE V VENEZUELSKI DŽUNGLI / Sean Villanueva O’Driscoll / Belgija / 44′

20.30 Film / HONNOLD 3.0 / Peter Mortimer, Josh Lowell / ZDA / 32′


PETEK 19.4.2013


KINO METROPOL CELJE

18.00 Film / PEŠČENJAK / Petr Kašpar / Češka Republika / 30′

18.00 Film / POTOVANJE / Sharyn Jones / Avstralija / 19′

18.00 Film / UBIJAJOČA LEPOTA / Rastislav Hatiar / Slovaška

20.00 Film / ODISEJADA STARE SMERI / Davide Carrari / Italija / 18′

20.00 Film / AUTANA / Alastair Lee / Velika Britanija / 55′


KD FRANCA BERNIKA DOMŽALE

20.30 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILMA 4


KOSOVELOVA DVORANA

17.00 Film / NAFTNO POLJE / Ivan Golovnev / Rusija / 26′

17.00 Film / ŽIVLJENJE JE / Vladimir Perović / Črna Gora / 48′

17.00 Film / ZIMSKA SVETLOBA / Skule Eriksen / Norveška / 25′

19.00 Predavanje / VLASTA KUNAVER


LINHARTOVA DVORANA

18.00 Film / ODISEJADA STARE SMERI / Davide Carrari / Italija / 18′

18.00 Film / AUTANA / Alastair Lee / Velika Britanija / 55′

20.30 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILM 2

20.30 Zaključek / ZAKLJUČEK FESTIVALA IN PODELITEV NAGRAD


SOBOTA 20.4.2013


KD FRANCA BERNIKA DOMŽALE

18.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILMA 1

20.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILMA 3

 

 

Deli s prijatelji

Moraš biti prijavljen kot uporabnik za objavo komentarja.